





6 990 ₴
Показати оптові ціниРекомендуємо подивитися відео-обзор
Вапоризатор із режимом озонування та функцією ароматерапії модель 1106 призначений для розпарювання й підготовки шкіри перед процедурою чищення. Вапозон мод. 1106 має сучасний дизайн, сенсорне керування, обладнаний знімною пластиковою колбою, таймером, УФ-лампою для озонування пари, а також знімною ємністю для засипання трав.
У моделі вапозона 1106, крім функції озонування й ароматерапії, передбачені також режим регулювання щільності парового потоку (3 рівні) і режим підігрівання води/розпарювання. На корпусі вапозона є світловий індикатор контролю рівня води, який загоряється під час зниження або перевищення допустимого рівня води.
Парогенератор (рукав) вапоризатора відхиляється в сторони до 140 градусів, гнучкий наконечник можна нахиляти в сторони до 60 градусів і обертати на 360 градусів, що дає змогу відрегулювати потрібний кут подавання пари.
У корпусі апарата передбачена знімна ємність для засипання трав, що дає змогу перетворити процедуру розпарювання шкіри на сеанс ароматерапії, а також досягти антисептичного, тонізувального та ін. ефектів.
Колба виготовлена з термостійкого пластику з різзю й ущільнювачем, що забезпечує герметичність під час роботи.
5 функцій:
Характеристики:
Технічні характеристики:
Потужність: 750/800 Вт
Паковання: 95х41х27 см
Вага брутто: 7,7 кг
Вага нетто: 5,2 кг
Продукція має всі відповідні сертифікати УкрСЕПРО та гігієнічні висновки МОЗ України.



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид вапоризатора | Підлоговий |
| Функціональність вапоризатора | Ароматерапія, Контроль рівня води, Озонотерапія, Регулювання інтенсивності пари |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Матеріал виготовлення колби | Термопластик |
| Вага | 5.5 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Колір | Білий |
| Область застосування | Обличчя |
| Виробник | B. S. Ukraine |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність документів | Продукція має відповідні сертифікати відповідності УкрСЕПРО та гігієнічні висновки МОЗ України. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон обертання розпилювача | 360 |