









5 063 ₴
Пірометр Voltcraft IR-SCAN-350RH/2 — це унікальний у своєму роді вимірювальний прилад, який дає змогу не тільки вимірювати температуру на певній відстані від об'єкта, але також вимірювати вологість повітря й на основі температури об'єктів і вологості повітря вираховувати точку роси та попереджати про небезпеку утворення конденсату та розвиток як наслідок цього цвілі.
Пірометр IR-SCAN-350RH/2 обладнаний доброю оптикою, що дає змогу вимірювати на відстані до 10 м, двоточковим лазером і звуковим а також світловою індикацією сигналізувальної про небезпеку.
Коефіцієнт EMS: 0,95 (найкраще вимірюватиме бетон, дерево, пластик, цегла, асфальт, гуму) Якщо Ви плануєте використовувати пірометр для вимірювання металевих конструкцій (не пофарбованих), рідин, то рекомендуємо придбати пірометр з настроюваним коефіцієнтом EMS від 0,1 до 1,00. З подібними моделями Ви можете ознайомитися на нашому сайті або проконсультуйтеся з нашим фахівцем — він допоможе Вам підібрати пірометр під Ваші завдання.
Технічні характеристики
| Модель | IR-SCAN-350RH/2 |
| Діапазон вимірювання температури | -50...+380 °C |
| Роздільна здатність | 0,1 °C |
| Точність | ±2 °C |
| D:S (коефіцієнт візування) | 20:1 |
| EMS | 0,95 |
| Живлення | крона 9 В |
| Габарити | 82х58х168 мм |
| Вага | 163 г |
Комплектація:
Гарантія: 12 місяців. Не поширюється на прилади, що мають механічні пошкодження, неповну комплектацію (дивитися вище — Комплектація), без гарантійного талону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Країна-виробник | Германия |
| Тип | Пірометр |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий |
| Одиниця вимірювання | °С/°F |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -50.0 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 380.0 |
| Температурна роздільна здатність | 0.1 |
| Похибка, +/- | 2.0 |
| Коефіцієнт теплового випромінювання | 0.95 |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8.0 (мкм) |
| Максимальний спектральний діапазон | 14.0 (мкм) |
| Час відгуку | 0.25 (сек) |
| Мінімальна робоча відстань | 0.0 (м) |
| Максимальна робоча відстань | 5.0 (м) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пірометр |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий |
| Одиниця виміру | °С/°F |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -50 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 380 |
| Температурний дозвіл | 0.1 |
| Похибка, +/- | 2 |
| Коефіцієнт теплового випромінювання | 0.95 |
| Тип цілевказівника | Двоточковий |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8 мкм |
| Максимальний спектральний діапазон | 14 мкм |
| Час відгуку | 0.25 сек |
| Максимальна робоча відстань | 5 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Кольоровість монітора | Чорно-білий |
| Збереження значення на дисплеї | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Загальні | |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Висота | 168 мм |
| Вага | 0.163 кг |
| Упаковка | Коробка |
| Матеріал упаковки | Картон |