
1 494 ₴
Пірометр Voltcraft MINI IR 10 — це компактний вимірювальний прилад, виготовлений у формі лазерної указки з можливістю кріплення до ключів або поясу. Завдяки своїм компактним розмірам завжди може бути з Вами. А завдяки широкому діапазону температур і високій точності може впоратися із широким спектром завдань.
Відмітною особливістю цієї моделі є його компактність, ергономічність і дуже міцний металевий корпус.
Коефіцієнт EMS: 0,95 (найкраще вимірюватиме бетон, дерево, пластик, цегла, асфальт, гуму) Якщо Ви плануєте використовувати пірометр для вимірювання металевих конструкцій (не пофарбованих), рідин, то рекомендуємо придбати пірометр з настроюваним коефіцієнтом EMS від 0,1 до 1,00. З подібними моделями Ви можете ознайомитися на нашому сайті або проконсультуйтеся з нашим фахівцем — він допоможе Вам підібрати пірометр під Ваші завдання.
Технічні характеристики
| Модель | MINI IR 10 |
| Діапазон вимірювання температури | -33...+500 °C |
| Роздільна здатність | 0,1 °C |
| Точність | ±2 % |
| D:S (коефіцієнт візування) | 1:1 |
| EMS | 0,95 |
| Час відгуку | < 1 сек |
| Живлення | 2 батарейки типу LR44 |
| Габарити | 126х13 мм |
| Вага | 42 г |
Комплектація:
Гарантія: 12 місяців. Не поширюється на прилади, що мають механічні пошкодження, неповну комплектацію (дивитися вище — Комплектація), без гарантійного талону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Країна-виробник | Германия |
| Тип | Пірометр |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий |
| Одиниця вимірювання | °С/°F |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -33 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 500 |
| Температурна роздільна здатність | 0.1 |
| Похибка, +/- | 2 |
| Коефіцієнт теплового випромінювання | 0.95 |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8.0 (мкм) |
| Максимальний спектральний діапазон | 14.0 (мкм) |
| Час відгуку | 0.5 (сек) |
| Максимальна робоча відстань | 1.0 (м) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пірометр |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий |
| Одиниця виміру | °С/°F |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -33 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 500 |
| Температурний дозвіл | 0.1 |
| Похибка, +/- | 2 |
| Коефіцієнт теплового випромінювання | 0.95 |
| Тип цілевказівника | Точковий |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8 мкм |
| Максимальний спектральний діапазон | 14 мкм |
| Час відгуку | 0.5 сек |
| Максимальна робоча відстань | 1 м |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Кольоровість монітора | Чорно-білий |
| Загальні | |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 126 мм |
| Вага | 0.042 кг |
| Упаковка | Коробка |
| Матеріал упаковки | Картон |