



5 306 ₴
Пірометр UNI-T UT309A являє собою один із найбільш високоякісних приладів свого класу. Корпус прогумований і має високу IP65 ступінь захисту від пилу та вологи — здатний до короткочасного занурення під воду та має високу стійкість до падінь і ударів. Згідно з заявленим виробником характеристик пірометр UT309A здатний витримувати падіння на бетонну підлогу з висоти до 3 метрів. Також ця модель характеризується високою точністю, порівнюючи з бюджетнішими моделями (похибка 1 ℃).
Технічні характеристики:
Комплектація:
Гарантія: 12 місяців. Не поширюється на прилади, що мають механічні пошкодження, неповну комплектацію (дивитися вище — Комплектація), без гарантійного талону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Пірометр |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -35.0 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 450.0 |
| Температурна роздільна здатність | 0.1 |
| Похибка, +/- | 1.0 |
| Коефіцієнт теплового випромінювання | 0.95 |
| Тип цілевказівника | Точковий |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8.0 (мкм) |
| Максимальний спектральний діапазон | 14.0 (мкм) |
| Час відгуку | 0.25 (сек) |
| Мінімальна робоча відстань | 0.0 (м) |
| Максимальна робоча відстань | 5.0 (м) |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води та пилу IP | IP65 |
| Вага | 0.292 (кг) |
| Паковання | Коробка |
| Матеріал паковання | Картон |
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNIT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пірометр |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий |
| Одиниця виміру | °С/°F |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -35 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 450 |
| Температурний дозвіл | 0.1 |
| Похибка, +/- | 1 |
| Коефіцієнт теплового випромінювання | 0.95 |
| Тип цілевказівника | Точковий |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8 мкм |
| Максимальний спектральний діапазон | 14 мкм |
| Час відгуку | 0.25 сек |
| Максимальна робоча відстань | 5 м |
| Колір корпусу | Червоний |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Кольоровість монітора | Чорно-білий |
| Збереження значення на дисплеї | Так |
| Загальні | |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Довжина | 118 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 189 мм |
| Вага | 0.292 кг |
| Упаковка | Коробка |
| Матеріал упаковки | Картон |