



704 ₴
Показати оптові ціниПірометр Wintact WT550 ( -50~550℃) DS:12:1; EMS:0,1-1,0
Переваги та особливості інфрачервоного безконтактного термометра WT 550:
Пірометр моделі WT550 — це високоточний вимірювальний прилад, що не руйнує контролю, призначений для роботи професіоналів в екстремальних умовах виробництва. Прилад відповідає всім Європейським стандартам якості обладнання, що пред'являються до цього типу.
Технічні характеристики:
Комплектація:
Гарантія: 3 місяці. Не поширюється на прилади, що мають механічні пошкодження, неповну комплектацію (дивитися вище — Комплектація), без гарантійного талону.
Ціна на сайті вказана без НДС. Ціну з НДС уточнюйте в менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wintact |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Безконтактний |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий |
| Одиниця вимірювання | °С/°F |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -50 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 550 |
| Температурна роздільна здатність | 0.1 |
| Похибка, +/- | 1.5 |
| Тип цілевказівника | Точковий |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8.0 (мкм) |
| Максимальний спектральний діапазон | 14.0 (мкм) |
| Час відгуку | 0.5 (сек) |
| Максимальна робоча відстань | 5.0 (м) |
| Загальні | |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Паковання | Блістер |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | wintact |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пірометр |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий |
| Одиниця виміру | °С/°F |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -50 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 550 |
| Температурний дозвіл | 0.1 |
| Похибка, +/- | 1.5 |
| Коефіцієнт теплового випромінювання | 1 |
| Тип цілевказівника | Точковий |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8 мкм |
| Максимальний спектральний діапазон | 14 мкм |
| Час відгуку | 0.5 сек |
| Максимальна робоча відстань | 5 м |
| Колір корпусу | Синій |
| Монітор | |
| Монітор | РК |
| Кольоровість монітора | Чорно-білий |
| Збереження значення на дисплеї | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Загальні | |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 153 мм |
| Вага | 0.147 кг |
| Упаковка | Блістер |
| Матеріал упаковки | Пластик |