



3 779 ₴
Манометри — це прилади, призначені для вимірювання тиску або різності тисків газів і рідин у виробничих процесах. Дія манометра ґрунтується залежно від низки фізичних параметрів від тиску.
Манометр абсолютного тиску — манометр, призначений для вимірювання тиску, що відраховується від абсолютного нуля тиску.
Манометр надлишкового тиску — манометр, призначений для вимірювання різниці між: – абсолютним тиском, великим абсолютного тиску довкілля; і – абсолютним тиском довкілля.
Манометр диференціального тиску застосовуються для вимірювань різниці між двома окремими тисками. Базовим тиском є те, яке є на боці, взятої за еталонну.
Цифровий диференціальний манометр KCMOON HT-1891 підтримує 11 одиниць вимірювання: inH2O, psi, bar, mbar, kPa, inHg, mmHg, ozin2, FtH2O, cmH2O, kgcm2.
Як серце приладу використовується перевірений датчик MPX10DP виробництва NXP Semiconductors.
Переваги та особливості манометра KCMOON HT-1891:
Технічні характеристики:
| Параметри | Значення |
|
Діапазон вимірювання/ роздільна здатність |
±35 кПа / 0,01 кПа ±0,356 кгс/см² / 0,001 кгс/см² |
| Похибка | ±0,3% (25°С) |
| Повторюваність | ±0,2% (макс. ±0,5%) |
| Лінійність/гістерезис | ±0,29% |
| Максимальний тиск | 137,9 кПа |
| Час відгуку | 0,5 с (стандартне) |
| Температура експлуатації | 0...50 °C |
| Температура зберігання | −10...60 °C |
| Живлення | Крона |
| Розміри | 172×77×37 мм |
| Вага | 212 г |
Комплектація:
Гарантія: 6 місяців. Не поширюється на прилади, що мають механічні пошкодження, неповну комплектацію (дивитися вище — Комплектація), без гарантійного талону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мембранний |
| Призначення | Загальнотехнічний |
| Середовище вимірювання | Рідина/Пар/Газ/Кисень |
| Одиниця вимірювання | кПа |
| Максимальний діапазон | 34.47 |
| Захист обладнання від води та пилу IP | IP57 |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NXP Semiconductors |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мембранний |
| Призначення | Загальнотехнічний |
| Середа виміру | Рідина/Пар/Газ/Кисень |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP57 |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Діаметр корпусу | 77 мм |
| Вага | 0.212 кг |
| Одиниця виміру | кПа |
| Мінімальний діапазон | 0.01 |
| Максимальний діапазон | 34.47 |