





1 286 ₴
Апарат косметологічний Дарсонваль JX-006A простий у використанні, призначений для догляду за шкірою обличчя й тіла, а також допомагає в боротьбі з випаданням волосся.
За допомогою цього апарату Ви зможете в домашніх умовах забезпечити якісний догляд за шкірою, запобігти появі та розвитку багатьох косметичних проблем. Проведення процедур дарсонвалізації не займає багато часу, не вимагає спеціальної підготовки та дорогих компонентів. Процедури з апаратом JX-006A органічно увійдуть до комплексу процедур, що поліпшують зовнішній вигляд і стан шкіри.

Сфери застосування Дарсонвалю:
Дарсонваль чудово зарекомендував себе в таких галузях застосування, як косметологія, стоматологія, хірургія, гінекологія, невралгія, спортивна медицина. Практичні сімейні лікарі, а також фізіотерапевти теж не обходяться у своїй роботі без застосування цього апарату. Також ефективні властивості апарату успішно практикуються в лікуванні органів дихання й травного тракту.
Особливості та переваги апарату Дарсонваля:

Принцип роботи:
Ґрунтується на широко відомій і часто використовуваній методиці місцевої дарсонвалізації (дія на тканини тіла слабкими імпульсними струмами високої частоти та напруги). У разі дарсонвалізації імпульсні струми передаються на шкіру через герметичний порожнистий скляний електрод, наповнений повітрям або інертним газом під низьким тиском.
Ефективність апарату дарсонваль досягається через пришвидшення обмінних процесів у тканинах і поліпшення відтоку лімфи та крові. Завдяки активізації обмінних процесів дарсонвалізація покращує постачання тканин киснем, нормалізує кровообіг, забезпечує знеболювальний ефект, підвищує працездатність і нормалізує сон. Вплив апаратом підсилює проникнення в глибокі шари шкіри косметичних засобів.

Апарат дарсонваль рекомендований для лікування таких захворювань:


Протипоказання:

Технічні характеристики:
Комплектація
Характеристики
| Стан | Нове |
| Користувацькі характеристики | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Сфера застосування | Тело, голова |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Електрод грибоподібний великий | Да |
| Електрод гребішковий | Да |
| Електрод точковий | Да |
| Електрод крапля | Да |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Частота імпульсів | 100 Гц |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота заповнення імпульсів | 120 кГц |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Вихідна напруга, що підводиться до електрода | 25 кВ |
| Регулятор рівня потужності | Плавний |
| Стан | Новий |
| Комплектація електродами | |
| Електрод грибоподібний великий | Так |
| Електрод гребінковий | Так |
| Електрод точковий | Так |
| Електрод крапля | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Область застосування | Тіло, Підборіддя, Руки, Шкіра навколо очей, Ноги, Т-зоні (лоб, ніс, підборіддя), Обличчя, Лоб, Ніс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Грибоподібний електрод великий | Так |