
2 613 ₴
Показати оптові ціниАлкотестер FIT XS50 (AT011) з електрохімічним датчиком, 0,00-4,00‰, пам'ять на 20 вимірювань
Загальне:
Алкотестер FIT XS50 (AT011) призначений для визначення концентрації парів алкоголю у видихуваному повітрі.
Компактна модель алкотестера FIT XS50 (AT011) призначена як для персонального там і для професійного використання. FIT XS50 (AT011) заснований на сучасному електрохімічному сенсорі і по точності нічим не поступається алкотестерам з більш високої цінової категорії.
Для виконання дихальної проби використовуються змінні одноразові пластикові мундштуки. В режимі продування через мундштук аналізатор автоматично контролює тривалість і витрата повітря відповідно з заводськими установками.
Переваги алкотестера FIT XS50 (AT011):
Електрохімічний сенсор.
Висока специфічність сенсора. Алкотестер реагує тільки на пари алкоголю.
Захист від обману.
Алкотестер для підприємств з великою кількістю перевірок на алкоголь в короткий проміжок часу.
Діапазон: 0,00-4,00‰
Мундштук з клапаном (продувається тільки на видих)
Пам'ять: 20 тестів
Характеристика:
Комплектація:

Гарантія: 6 місяців. Не поширюється на прилади мають механічні пошкодження, неповну комплектацію (дивитися вище - Комплектація), без гарантійного талону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FIT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид алкотестера | Спеціальний |
| Тип датчика | Електрохімічний |
| Спосіб продування | З мундштуком |
| Одиниці виміру | Проміле |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0.0 (проміле) |
| Максимальний діапазон вимірювання | 5.0 (проміле) |
| Відображення даних | Відображення на дисплеї |
| Кількість мундштуків | 2.0 (шт) |
| Тип харчування | Батарейки |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Гарантійний термін | 6 (міс) |
| Стан | Нове |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FIT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип датчика | Електрохімічний |
| Спосіб продування | З мундштуком |
| Одиниці виміру | Проміле |
| Максимальний діапазон вимірювання | 4 проміле |
| Калібрувальний інтервал | 500 |
| Час аналізу | 7 сек |
| Час підготовки | 10 сек |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Тип живлення | Батарейки |
| Кількість мундштуків | 2 шт. |
| Вид алкотестера | Спеціальний |
| Відображення даних | Відображення на дисплеї |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Вага | 82 г |
| Товщина | 19 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Годинник | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Кількість комірок пам'яті | 20 |
| Функція "антиобман" | Так |
| Сумісність з комп'ютером | Ні |