






949 ₴
Показати оптові ціниАлкотестер (алкометр) ALT-09 для контролю вмісту алкоголю в крові (ступіні алкогольного сп'яніння) підвищеної продуктивності. Розроблений, щоб виміряти результат концентрації в видихуваному повітрі алкоголю.
Це — один із професійних алкотестерів із дуже точним результатом. Пристрій із чудовою чутливістю й індикацією. Функціональний і портативний, дизайн робить його зручнішим. Використовується для особистої перевірки та під час скринінг-Діагностикі на виробництві.
Коли вміст алкоголю перевищує заданий обмежений рівень, цей пристрій повідомляє звуковим сигналом і покажчиком на дисплеї.
Коли вміст алкоголю перевищує заданий обмежений рівень, цей пристрій сповіщає звуковим сигналом і покажчиком на дисплеї. Результат вимірювання зображається на дисплеї в %BAC. Результат легко перевести в інші одиниці просто потрібно множити на 10 і отримаєте результат в проміле.
Напівпрофесійний цифровий алкотестер підвищеної точності призначений для побутового вимірювання рівня алкоголю. Прилад обладнаний принципово новим сенсором, виготовленим за технологією Flat Surface. Тому він має лінійну характеристику та високу стабільність. Метод вимірювання «в трубочку» неабияк збільшує точність вимірювання.
Ця модель має графічний дисплей з іконками та виносну трубку для безпосереднього видихання в прилад. До комплекту входять п'ять змінних насадок. У зв'язку з тим, що в ГАЇ вміст алкоголю в крові дорівнює 0,2 промілю, то для вимірювання такого вмісту цей прилад необхідний як чоловікові, так і жінці, а оригінальнішого подарунка просто не придумати!
Ця модель алкотестера сертифікована в Україні та Росії, що підкреслює високу точність показань.
Порядок використання:
Натисніть на центральну кнопку.На дисплеї почнеться зворотний відлік часу, у цей час прогрівається датчик, після прогрівання Ви почуєте звуковий сигнал і на дисплеї з'явиться напис BLOW, спокійно, дуйте безпосередньо в трубку до появи звукового сигналу, після цього на дисплеї висвітлиться кількість, що відповідає кількості проміле, а графічне зображення покаже певну іконку. Ми нагадуємо, що дозволена норма для водіння автотранспорту не більш ніж 0,2 проміле!
Особливості:
Технічні характеристики:
Гарантия на товар – 3 месяца
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип алкотестера | Персональний |
| Тип датчика | Напівпровідниковий |
| Способ продувания | З мундштуком |
| Гарантійний термін | 3 (мес) |
| Основні | |
|---|---|
| Тип датчика | Напівпровідниковий |
| Спосіб продування | З мундштуком |
| Одиниці виміру | Мг/л, % BAC, Мг/%, Проміле |
| Точність вимірювання | 10 % |
| Час аналізу | 8 сек |
| Час підготовки | 20 сек |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Тип живлення | Батарейки |
| Кількість батарейок | 3 шт. |
| Кількість мундштуків | 6 шт. |
| Вид алкотестера | Персональний |
| Відображення даних | Відображення на дисплеї, Включення певного кольору світлодіода |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Вага | 70 г |
| Товщина | 25 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Годинник | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Функція "антиобман" | Ні |