




1 126 ₴
Алкотестер ALT-11 використовується для персонального вимірювання рівня сп'яніння. Прилад цієї моделі допомагає контролювати наявність алкогольного сп'яніння водіїв, працівників і Ваших дітей.
ALT-11 — це компактний портативний тестер, який використовується в побуті. Пристрій ALT-11 якісно та швидко допоможе визначити за диханням вміст алкоголю в крові.
Величезний плюс цієї моделі алкотестера — наявність мунштуків. Тепер алкотестером може користуватися кілька людей, не боячись наслідків і можливого передати мікробів.
Мундштуки зберігаються в задній кришці алкотестера, тож Ви будете тримати їх під рукою. Алкотестер сам по собі компактний і зручний у використанні, а сумочка-чохол збереже від пилу та дргуго забруднення.
Особливості:
Гарантия на товар - 6 месяцев
Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип алкотестера | Персональний |
| Тип датчика | Напівпровідниковий |
| Способ продувания | З мундштуком |
| Одиниці виміру | % BAC , Мг/%, Мг/л |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0.05 (проміле) |
| Максимальний діапазон вимірювання | 0.5 (проміле) |
| Точність вимірювання | 0.01 (%) |
| Час підготовки | 20.0 (сек) |
| Час аналізу | 10.0 (сек) |
| Відтворення даних | Показ на дисплеї |
| Тип елементів живлення | AA |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип датчика | Напівпровідниковий |
| Спосіб продування | З мундштуком |
| Одиниці виміру | % BAC, Мг/%, Мг/л |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0.05 проміле |
| Максимальний діапазон вимірювання | 0.5 проміле |
| Точність вимірювання | 0.01 % |
| Час аналізу | 10 сек |
| Час підготовки | 20 сек |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Тип живлення | Батарейки |
| Кількість батарейок | 3 шт. |
| Кількість мундштуків | 5 шт. |
| Вид алкотестера | Персональний |
| Відображення даних | Відображення на дисплеї |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Вага | 216 г |
| Товщина | 29 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Годинник | Ні |
| Функція "антиобман" | Ні |
| Сумісність з комп'ютером | Ні |