
1 045 ₴
Інфрачервоний пірометр з лазерним покажчиком Smart Sensor AE320 (-50~390℃) DS: 12:1
Пірометр це безконтактний термометр. Область застосування пірометрів дуже широка. Але в основному пірометри набувають для вимірювання температури стін, склопакетів, пошуку джерел тепловтрати, температури двигунів, для харчової промисловості, вимірювання температури при куванні металу.
Особливості пірометра Smart Sensor AE320:
Технічні характеристики:
Комплектація:
Гарантія: 6 місяців. Не поширюється на прилади мають механічні пошкодження, неповну комплектацію (дивитися вище - Комплектація), без гарантійного талону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Sensor |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пірометр |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий |
| Одиниця виміру | °С/°F |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -50 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 390 |
| Температурний дозвіл | 0.1 |
| Похибка, +/- | 2 |
| Коефіцієнт теплового випромінювання | 0.95 |
| Тип цілевказівника | Точковий |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8 мкм |
| Максимальний спектральний діапазон | 14 мкм |
| Час відгуку | 0.5 сек |
| Максимальна робоча відстань | 5 м |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Збереження значення на дисплеї | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Загальні | |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 153 мм |
| Вага | 0.137 кг |
| Упаковка | Блістер |
| Матеріал упаковки | Пластик |