




1 307 ₴
ST390+ - пірометр (безконтактний термометр) призначений для вимірювання температур поверхонь в діапазоні від -50ºC до 390ºC, виробництва компанії Smart Sensor.
Особливістю пірометрів серії ST390+ є яскравий кольоровий дисплей,висока точність і повторюваність вимірів. Оптичне дозвіл пірометрів серії ST390+ – 12:1, що ефективно для більшості вимірювань.
Пірометр ST390+ оснащений функцією автовимкнення, після закінчення 30 сек. бездіяльності пірометр автоматично відключає живлення тим самим заощаджуючи заряд батарей, живлення осущесатвяется від 2-х елементів ААА.
Серія безконтактних термометрів ST390+ складається з 2-х моделей:
• ST390+ – діапазон температур: від -50ºC до 390ºC
• ST490+ – діапазон температур: від -50ºC до 490ºC, кругової целеукалатель, налаштування випромінювальної здатності, рівні тривоги.
Пірометр ST390+ має светодидную індикацію перевищення встановлених температурних меж, що зручно при виконанні рутинних операцій температурного контролю.
Важливо: Не підходить для вимірювання температури тіла!!!
Коефіцієнт EMS: 0,95 (краще всього буде вимірювати бетон, дерево, пластик, цегла, асфальт, гуму) Якщо Ви плануєте використовувати пірометр для вимірювання металевих конструкцій (не пофарбованих), рідин, то рекомендуємо придбати пірометр з налаштованим коефіцієнтом EMS від 0,1 до 1,00. З подібними моделями Ви можете ознайомитись на нашому сайті або проконсультуйтеся з нашим фахівцем - він допоможе Вам підібрати пірометр під Ваші задачі.
Технічні характеристики:
Комплектація:
Гарантія: 12 місяців. Не поширюється на прилади мають механічні пошкодження, неповну комплектацію (дивитися вище - Комплектація), без гарантійного талону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SMARTSENSOR |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пірометр |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий |
| Одиниця виміру | °С/°F |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -50 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 390 |
| Температурне дозвіл | 0.1 |
| Похибка, +/- | 1.5 |
| Коефіцієнт теплового випромінювання | 0.95 |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8.0 (мкм) |
| Максимальний спектральний діапазон | 14.0 (мкм) |
| Час відгуку | 0.5 (с) |
| Максимальна робоча відстань | 10.0 (м) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Sensor |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пірометр |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий |
| Одиниця виміру | °С/°F |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -50 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 390 |
| Температурний дозвіл | 0.1 |
| Похибка, +/- | 1.5 |
| Коефіцієнт теплового випромінювання | 0.95 |
| Тип цілевказівника | Триточковий |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8 мкм |
| Максимальний спектральний діапазон | 14 мкм |
| Час відгуку | 0.5 сек |
| Максимальна робоча відстань | 10 м |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Збереження значення на дисплеї | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Загальні | |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 0.17 кг |
| Упаковка | Коробка |
| Матеріал упаковки | Картон |