

2 613 ₴
Алкотестер FIT178-LED з електрохімічним датчиком. Діапазон 0,00~4,00÷. Пам'ять на 10 тестів
Загальна:
Алкотестер FIT178-LED ґрунтується на електрохімічному сенсорі. Завдяки чому досягається дуже висока точність і стабільність показань алкотестера. В алкатестера FIT178-LED є функція Антиобман і пам'яттю на 10 тестів.
Керування алкотестером дуже просте. Використовувати правильно його можна тільки з мундштуком. Мундштук йде з клапаном, тобто продувається тільки на видих.
Рекомендації щодо використання:
Переваги алкотестера FIT AT010:
Електрохімічний сенсор.
Висока специфіка сенсора. Алкотестер реагує тільки на пари алкоголю.
Захист відбрества.
Алкотестер для підприємств із великою кількістю перевірок на алкоголь за короткий проміжок часу.
Діапазон: 0,00-4,00÷
Мундштук із клапаном (продувається тільки на видих)
Пам'ять: 10 тестів
Характеристика:
Комплектація:
Гарантія: 6 місяців. Не поширюється на прилади, що мають механічні пошкодження, неповну комплектацію (дивитися вище — Комплектація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FIT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип алкотестера | Спеціальний |
| Тип датчика | Електрохімічний |
| Способ продувания | З мундштуком |
| Одиниці виміру | Промілле |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0.0 (проміле) |
| Максимальний діапазон вимірювання | 5.0 (проміле) |
| Відтворення даних | Показ на дисплеї |
| Кількість мундштуктів | 2.0 (шт.) |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Гарантійний термін | 6 (мес) |
| Стан | Нове |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FIT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип датчика | Електрохімічний |
| Спосіб продування | З мундштуком |
| Одиниці виміру | Проміле |
| Максимальний діапазон вимірювання | 4 проміле |
| Калібрувальний інтервал | 500 |
| Час аналізу | 7 сек |
| Час підготовки | 10 сек |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість батарейок | 3 шт. |
| Кількість мундштуків | 2 шт. |
| Вид алкотестера | Спеціальний |
| Відображення даних | Відображення на дисплеї |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Вага | 80 г |
| Товщина | 18 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість комірок пам'яті | 10 |
| Функція "антиобман" | Так |